Özel Tasarım Web Siteleri
Web Yazılım

Sık Sorulan Sorular

**Ücretler yıllık mıdır?

    Hosting ve Domain bizden aldığınız süre (seçtiğiniz özellikler haricinde) bu ücreti yılda bir kez ödersiniz bu ücret dışında sürpriz bir ödeme çıkarmayız.


**Diğer firmalar 10,000 - 30,000 TL'ye satarken neden 2000 - 5000 TL.

    İnsanlarımızda olan genel kanıya nazaran uygun fiyat düşük kalite demek değildir. SeziWebTr olarak biz 2000 - 5000 TL’ye web site satışı yapabilirken yüksek rakamlara satış yapmak taraftarı değiliz. Web sitelerimiz bahsetmiş olduğunuz diğer sitelerle aynı teknik donanım ve kaliteye sahiptir


**Site kurulduktan sonra yardımcı oluyor musunuz?

    Sitenizi yapıp öylece teslim etmiyoruz. 1 (bir) yıl boyunca SeziWebTr ekibinden ücretsiz teknik destek alıyorsunuz. Hizmet yenilemesi yaptığınızda ise destek hakkınız sürekli olarak yenileniyor.


**Benim hostingim ve alan adım mevcut kendi hostuma kurabilir miyiz?

    Evet tabi ki kurabilirsiniz fakat hosting hizmetinizin başka firmada olması teknik açıdan size destek verirken işlemlerimizi zorlaştırmaktadır. İlk yıl hosting hizmetimiz hediye olduğu için bizim sunucularımızda barınmanızı tavsiye ederiz.


**E-Ticaret Sitelerinde Kargo modülü mevcut mu nasıl işliyor?

    E-Ticaret Yazılımımızda detaylı kargo modülü mevcuttur. Öncelikle ürünlerinizi sisteme girerken desi miktarlarını girmeniz gerekmektedir. Ardından kargo firmasından fiyatlandırma tablosunu talep etmeniz gerekmektedir. Kargo firmasının size verdiği desi ve mesafe bazlı fiyatlandırma tablosunu bir defaya mahsus admin panelinden sisteme kaydettiğinizde kargo fiyatlandırması düzgün bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca dilerseniz xxx liranın üzeri kargo ücretsiz tanımlaması da yapabilirsiniz.


**Sitemiz Google'de ve diğer arama motorlarında görünüyor mu?

    Google arama motoru dahil 250 tane arama motoruna sisteminiz ücretsiz ve otomatik olarak tarafımızca kaydedilmektedir. Fakat bu kayıt işleminin sonuçlarını 1-2 gün içerisinde görme olasılığı bulunmamaktadır. Günlük 100.000’lerce site Google ve diğer arama motorları tarafından yeniden güncelleniyor ve bunlar zaman alıyor. Sizin siteniz de ortalama (site ziyaretine göre de değişebilir) 15-20 gün içerisinde tüm ürün sayfalarında indexlenmiş olacaktır.