Referanslarımız


Özel Tasarım Web Siteleri
Web Yazılım

Özel Tasarım Web Siteleri

Marka: Sezi Web Tr
Ürün Kodu: Özel Tasarım Web Siteleri
Kazanacağınız Puan: 100
Yükleme Durumu: Yüklenebilir
5.000,00TL
Satın almak için gerekli puan: 1000
Domain Sorgula

.com .net .org


Mevcut Seçenekler:

Adet

 
    0 yorum  |  Yorum Yap

Özel Tasarım Web Sitelerimizin Genel Özellikleri

Web Arayüz Tasarımı
Titizlikle ve özenle çalışarak sadece sizin iş ihtiyaçlarınıza yönelik, müşteri ve rakiplerinizi ve internetteki pazarlama stratejinizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız özel web sitesi tasarımları ile bir farklılık yaratmak ve iş modelinizin gelişimini sağlamak birincil amacımızdır. Markanızın görsel ve kurumsal kimliğinizin internet üzerinde de aynı şekilde devam etmesi için özel web sitesi tasarımı yaptırmak sizin için en uygun çözümdür.


Sınırsız sayfa ve içerik

Artık en küçük şirketin bile duyurmak istediği etkinlik haber kampanya ya da yeni ürünleri olabiliyor. Bu yüzden statik web siteleri yerine dinamik bir altyapı ile hazırladığımız web sitelerinizde sayfa sınırı diye bir şey yok. Üstelik web sayfanızı hazırlarken tüm içeriğinizi ilk etapta biz giriyoruz. Sonrasında ihtiyacınız olabilecek eklemek istediğimiz tüm sayfa ürün video foto galeri vb. içeriği siz girebildiğiniz için sayfa sayısı gibi bir sorununuz olmuyor.
Mobil Responsive Tasarım

Web sitelerinizin akıllı telefonlar ya da tabletlerde de rahatlıkla gezilmesi ve ekran boyutlarına adapte olmasını sağlayan responsive sistemi standart olarak kodluyor ve uyguluyoruz.
HTML5, CSS3, JQuery

Artık bir standart haline gelen ve hızla gelişimine devam eden özellikle HTML5, CSS3, JQuery önyüz kodlama teknolojilerini standart olarak tüm web sitelerinde kullanıyoruz. Böylece yeni teknolojiler ile hazırlamış olduğumuz web siteniz gelecekteki ihtiyaçlarınız için şimdiden sağlam bir alt yapıya sahip oluyor.
Video / Foto Galeriler/ Sliderlar…

Sizin için hazırladığımız web sitelerinde sitenin dilediğiniz yerine dilediğiniz kadar sınırsız foto galeriler videolar animasyonlar ve sliderlar ekleyebilirsiniz. Dilerseniz web sitenizi bir video sitesi haline bile getirebilirsiniz. Yada foto galeriler için tek bir sayfayı kullanmak zorunda değilsiniz. Her habere video galeri yada foto galeri ekleyebilmek içerik yönetim sistemimiz ile oldukça kolay. Ayrıca video galeri modülümüz ile youtube, vimeo yada dailymotiona yüklediğiniz videoları rahatlıkla gösterebilirsiniz.
Arama Motorları Dostu

Tasarladığımız tüm web sitelerinde sadece görsel kaygılar taşımıyoruz. Hazırladığımız tüm sayfalarda sadece organik seo kurallarını uygulamamız ile birlikte tüm müşterilerimiz kendi arama kelimelerinin çoğunda arama motorlarında birinci sayfadalar. Her sayfaya her ürüne her video galerisi yada foto galerisi öğesine ayrı ayrı title (Başlık), keywords (anahtar kelimeler) ve description (sayfa açıklaması) girebiliyorsunuz. Böylece tüm web sitesi için tek bir satır açıklama yerine her sayfayı ve her detay sayfasını ayrıca tanımlamış oluyorsunuz.
Ürün Yönetimi

Sizin için hazırladığımız web sitelerinde dilediğiniz kadar ürün tanıtım sayfası oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz kadar kategori ve ürün oluşturabilir bu ürünlere foto galeriler yada videolar ekleyebilirsiniz.Site İçi Arama

Sizin için hazırladığımız web sitelerinde standart olarak site içi arama özelliğini eklemekteyiz.
Sunucu Özellikleri
Web Alanı 500 MB
Trafik 20 GB / AY
E-Mail 10 adet ( info@domaininiz.com/net/org standart olarak açılır. diğer adresler isteğinize göre açılacaktır.)
Veritabanı MySQL DB

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi